| Naam | RF-voedingsmodule |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Naam | Wifi-stoorzender met hoog vermogen |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +55°C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Gewicht | 7KG |
| Uitgangsvermogen | 40W |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Naam | mobiele telefoonontvanger |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -20 tot +55 Celsius |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Afmetingen | 390×300×120mm |
| Bruto gewicht | 3.75kg |
| Functie | Detector, tracking, stoorzender |
|---|---|
| Detectie | Radar |
| Handelsmerk | Aangepast |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Het openlucht gebruiken | Anti-Uav-systeem / tegenhommel / drone-stoorzender |
| Detectie | Radar |
|---|---|
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| neutralisatie | RF-jammer |
| Naam | anti-drone-detectiesysteem |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |