| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Main Highlights | Jammer |
| Application | Security Equipment |
| Function | Drone Jammer |
| Trademark | OEM Available |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Jamming Range | 50-200m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Weight | 21Kg |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Total Output Power | 250Watt |
| Color | Black |
|---|---|
| Function | High Sensitive,security Alarm System,Releases EAS Hard Tag,anti Theft Hard Tag Remover EAS Detacher |
| Lock | 3-balls Lock Super/standard,Three Balls Clutch,Magnetic Locking,Supperlock,Standard/Super |
| Advantage | Best Quanlity And Factory Price |
| Weight | 12.5kg/carton,345g |
| Weight | 15Kg |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 320×120×430mm (length × Width × Height) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-120m (dependent On Mobile Network Signal Density) |
| Output Power | >20W |
|---|---|
| Main Unit Weight | 1.1Kg |
| Size | 500×42×100mm |
| Humidity | 5%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |
| Name | Prison Cell Phone Jammers |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Antenna Type | High Gain Directional Antennas |
| Jamming Range | 20-100m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Consumption | 1000W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V, DC24-28V |
| Main Engine Weight | 45Kg |
| Protection Level | IP40 |
| Supply Voltage Range | 9-36V |
| Total Output Power | 80W |
|---|---|
| Dimensions | 45×30×25cm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-100 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Total Output Power | 2 Watt |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V 12V |
| Built-in Battery | 2500mA/h |
| Device Dimensions | 113×60×31mm |
| Operating Humidity | 5% - 95% |