| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Ana Öne Çıkanlar | Jammer |
| Başvuru | Güvenlik ekipmanı |
| İşlev | Drone Karıştırıcı |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 50-200m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık | 21kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Toplam çıktı gücü | 250 Watt |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| İşlev | Yüksek Hassasiyetli, güvenlik alarm sistemi, EAS sert etiketini serbest bırakır, hırsızlığa karşı se |
| Kilit | 3 toplu kilit süper/standart, Üç toplu kavrama, Manyetik Kilitleme, Supperlock, Standart/Süper |
| Avantaj | En İyi Kalite ve Fabrika Fiyatı |
| Ağırlık | 12.5kg/karton,345g |
| Ağırlık | 15kg |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 320×120×430 mm (uzunluk × genişlik × yükseklik) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı) |
| Çıkış Gücü | >20W |
|---|---|
| Ana birim ağırlığı | 1.1kg |
| Boyut | 500×42×100mm |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +50 ° C |
| İsim | Hapishane Cep Telefonu Karıştırıcıları |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Yönlü Antenler |
| Sıkışma aralığı | 20-100m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Tüketimi | 1000W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24-28V |
| Ana motor ağırlığı | 45kg |
| Koruma Seviyesi | IP40 |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |
| Toplam çıktı gücü | 80W |
|---|---|
| Boyutlar | 45×30×25cm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 20-100 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Toplam çıktı gücü | 2 watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V 12V |
| Dahili batarya | 2500mA/saat |
| Cihaz Boyutları | 113×60×31mm |
| Çalışma Nemi | %5 - %95 |