| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Functie | Drone-stoorzender |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Jamming Range | 50-200 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 21kg |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Totaal uitgangsvermogen | 250Watt |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Functie | Zeer gevoelig, beveiligingsalarmsysteem, geeft EAS-harde tag vrij, anti-diefstal harde tag-verwijder |
| Slot | 3-ballenslot super/standaard, drieballenkoppeling, magnetische vergrendeling, Supperlock, standaard/ |
| Voordeel | Beste kwaliteit en fabrieksprijs |
| Gewicht | 12,5 kg/doos, 345 g |
| Gewicht | 15KG |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 320×120×430mm (lengte × breedte × hoogte) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | De Telefoonstoorzenders van de gevangeniscel |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Antennetype | Richtingsantennes met hoge versterking |
| Jamming Range | 20-100 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroomverbruik | 1000W |
|---|---|
| Voeding | AC220V, DC24-28V |
| Hoofdmotor gewicht | 45 kg |
| Beschermingsniveau | IP40 |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Uitgangsvermogen | >20W |
|---|---|
| Gewicht van de hoofdeenheid | 1,1 kg |
| Maat | 500×42×100mm |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |
| Totaal uitgangsvermogen | 80W |
|---|---|
| Afmetingen | 45×30×25cm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-100 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Totaal uitgangsvermogen | 2 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V 12V |
| Ingebouwde batterij | 2500mA/u |
| Afmetingen apparaat | 113×60×31mm |
| Bedrijfsvochtigheid | 5% - 95% |