| Power Supply | AC110-240V, DC 28V |
|---|---|
| Output Power | 1135W |
| Jamming Radius | 50-800M (depending On Environment Signal Strength) |
| Weight | 75Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
|---|---|
| Origin | China |
| Application | Conference Center |
| Trademark | WaveSonics |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Monitoring Capability | 360°/90° Real-time |
|---|---|
| Color | As Picture Show |
| Warranty | 1Year |
| Detecting Distances | Up To 1-3km. |
| Technology Based | C-band & S-band |
| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Frequency Range | 20-6000MHz |
| Gross Weight | 45Kg |
| Operating Temperature | -20ºC To +65ºC |
| Jamming Range | 500-2000m (depending On Signal Network Conditions) |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Shielding Radius | 5-50 Meters (depending On Signal Strength) |
| Dimensions | 238×60×395mm |
| Net Weight | 7.0kg |
| Optional Frequencies | 4G2300, WIFI5.8G, 3.6G, UHF200-400MHz, Wireless Camera 1000-1390MHz, Etc. |
| Trademark | WaveSonics |
|---|---|
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Specification | Integrated Solution |
| Origin | China |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 240W |
| Size | 277×80×51mm |
| Panel Antenna | 10dBi Gain |
| Battery Working Time | 45 Minutes |
| Total Power | 40W |
|---|---|
| Antenna Gain | 10dBi |
| Output Channels | 4 |
| Jamming Range | 800m-1.2km |
| Blocked Frequencies | 900MHz, 1575MHz, 2400MHz, 5800MHz |
| Name | Drone Anti Jammer Device |
|---|---|
| Frequency Range | 2400-2500MHz | 5150-5350MHz/5725-5850MHz |
| Max Output Power | 43dBm(20W) | 43dBm(20W) |
| Input Trigger Power | Min:3dBm Max:23dBm | Min:3dBm Max:23dBm |
| Charging Voltage | 16.8V/3A |