| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 720-1020 MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Weight | 230g |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Specification | Integrated Solution |
| Origin | China |
| Application | Security Protection |
| Trademark | OEM Available |
| Effective Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Specification | 200kgs |
| Origin | China |
| Application | Conference Center |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Name | RF Power Amplifier |
|---|---|
| Application | Anti-drone |
| Feature | Durable |
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Name | Drone Amplifier |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Application | Anti Drone Module |
| Net Weight | 0.9KG |
| Total Output Power | 1W~1000W |
| Effective Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Specification | 200kgs |
| Origin | China |
| Application | Conference Center |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Weight | 500g |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Voltage - Supply | 24-30v |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Weight | 500g |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Voltage - Supply | 24-30v |
| Effective Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Specification | 200kgs |
| Origin | China |
| Application | Conference Center |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Outdoor Using | Outdoor Using |