| Voeding | Interne batterij: 24V, 8,5A |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Batterijduur | 40-50 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Stroomverbruik | 250W |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Naam | rf-machtsversterker |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Naam | Droneversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Gewicht | 500g |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Spanning - levering | 24-30V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Gewicht | 500g |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Spanning - levering | 24-30V |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Het openlucht gebruiken | Het openlucht gebruiken |