| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 720-1020MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ağırlık | 230g |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Güvenlik koruması |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | 200kgs |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| İsim | RF güç amplifikatörü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| İsim | Drone Güçlendirici |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Başvuru | Anti Drone Modülü |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | 200kgs |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Ağırlık | 500g |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Gerilim - Besleme | 24-30v |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Ağırlık | 500g |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Gerilim - Besleme | 24-30v |
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | 200kgs |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Dış mekan kullanımı | Dış mekan kullanımı |