| Werktijd van de batterij | 30 minuten |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 145W |
| Panelentenne | 8 dBi winst |
| Maat | 277×80×51mm |
| Stroomverbruik | 350W |
|---|---|
| Afmetingen | 490×340×90mm |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Directionele paneelantenneversterking | 5,8G>12dBi, 2,4G>10dBi, 1,5G>8dBi, 900M>5dBi, 433M>3dBi |
| Uitgangsvermogen | 50 W per band, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 Watt, 50 W (47 dBm) |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | zwart, zwart grijs geel groen |
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Stroomverbruik | 140W |
|---|---|
| Gewicht | 4,3 kg (verpakkingsgewicht: 7 kg) |
| Maat | 660×290×50mm |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
| Inschakelen/weg | 3 onafhankelijke schakelaars voor elke band |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 140W |
| Gewicht | 4,3 KG (eenheid) 7 KG (verpakt) |
| Maat | 660 × 290 × 50 mm |
| Stroomverbruik | 240W |
|---|---|
| Panelentenne | 10 dBi winst |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Werktijd van de batterij | 45 minuten |
| Voedingsmodus | Interne batterij: 24 V, 5000 mAh; of Externe batterij |
| Uitgangsvermogen | 1135 Watt |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V, 24 V gelijkstroom |
| Modules per eenheid | 15 |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Bescherming eindversterker | Volledige VSWR-Beschermer |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 240W |
| Gewicht | 4,3 kg (eenheid), 11 kg (verpakt) |
| Maat | 277×80×51mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 350W |
| Afmetingen | 490×340×90mm |
| Gewicht | 4,9 kg (verpakkingsgewicht: 6,5 kg) |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100 W |
| Frequentie | 5700-5850 MHZ |
| Werkspanning | 8A~10A |