| Pil çalışma süresi | 30 dakika |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Güç Tüketimi | 145W |
| Panel Anten | 8dBi Kazanç |
| Boyut | 277×80×51 mm |
| Güç Tüketimi | 350W |
|---|---|
| Boyutlar | 490×340×90mm |
| Pil çalışma süresi | 60 dakika |
| Toplam çıktı gücü | 125W |
| Yönlü Panel Anten Kazanımı | 5.8G>12dBi, 2.4G>10dBi, 1.5G>8dBi, 900M>5dBi, 433M>3dBi |
| Çıkış Gücü | Bant başına 50W,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watt,50w(47dBm) |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Renk | siyah, Siyah Gri Sarı Yeşil |
| Kullanım | Polis Kolluk Kuvvetleri Askeri Güvenlik, Güvenlik Ekipmanı |
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| Güç Tüketimi | 140W |
|---|---|
| Ağırlık | 4.3KG (Ambalaj Ağırlığı: 7KG) |
| Boyut | 660×290×50mm |
| Pil çalışma süresi | 60 dakika |
| Açmak / kapamak | Her bant için 3 Bağımsız Switch |
| Pil çalışma süresi | 60 dakika |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Güç Tüketimi | 140W |
| Ağırlık | 4,3 KG (Adet) 7 KG (Paketli) |
| Boyut | 660 × 290 × 50mm |
| Güç Tüketimi | 240W |
|---|---|
| Panel Anten | 10dBi Kazanç |
| Toplam çıktı gücü | 125W |
| Pil çalışma süresi | 45 dakika |
| Güç kaynağı modu | Dahili pil: 24V, 5000mAh; veya Harici pil |
| Çıkış Gücü | 1135 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 110-240V, 24VDC |
| Birim Başına Modüller | 15 |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Güç Amplifikatörü Koruması | Tam VSWR Koruyucu |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 240W |
| Ağırlık | 4.3KG (Birim), 11KG (Paketlenmiş) |
| Boyut | 277×80×51 mm |
| Toplam çıktı gücü | 125W |
| Pil çalışma süresi | 60 dakika |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Güç Tüketimi | 350W |
| Boyutlar | 490×340×90mm |
| Ağırlık | 4,9kg (Ambalaj Ağırlığı: 6,5kg) |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100 w |
| Sıklık | 5700-5850MHZ |
| Çalışma Gerilimi | 8A~10A |