| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Power Consumption | 1000Watt |
| Weight | 65Kg |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 100-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | 12V 1A,11V-36V/1.5A |
|---|---|
| Power Consumption | 1200W |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Jamming Area | 20-80 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Weight | 8Kg |
| Dimensions | 300×200×150mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Power Supply | AC110-240V |
|---|---|
| Output Power | 1000W |
| Weight | 65Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Weight | 7Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 10-60m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Dimensions | 400×288×155mm |
| Total Output Power | 100 Watt |
|---|---|
| Weight | 10Kg |
| Dimensions | 350×270×130mm (L×W×H) |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Input | AC 110-240V |
|---|---|
| Weight | 6.5Kg |
| Packing Size | 450×430×150mm |
| Antenna Gain | 5dBi |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Antenna Gain | 5dBi |
| Jamming Modules | 6 |
| Jamming Range | 5-50m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Jamming Source | Frequency Scan Technology |
| Jamming Range | 5-50 Meters Radius (dependent On Local Signal Strength) |
|---|---|
| Total Output Power | 25-30Watt |
| Operating Temperature | -10℃ To +55℃ |
| Humidity | 5% - 95% |
| Size | 330×238×60mm |
| Humidity | 30%-60% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
| Output Power | 500W |
| Weight | 47Kg |
| Jamming Area | 50-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |