| WiFi | 2400-2500MHz |
|---|---|
| Weight | 3kg |
| Size | 363*137*42mm |
| Running Temperature | -10°C To +55°C |
| Humidity | 5% - 95% |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC24V 10A) |
|---|---|
| Interception Radius | 10-50 Meters (signal Strength And Environment Dependent) |
| Gross Weight | 5.5 KG |
| Dimensions | 330×280×120 Mm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Frequency | 2620 - 2690MHz |
|---|---|
| Average Output Power | 50W |
| Power Supply | AC110-240V, DC 28V |
| Dimension | 220*110*146mm |
| Output Power | 50W |
| Power Supply | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Weight | 7kg |
| Operating Temperature | -25°C To +55°C |
| Jamming Range | 10-80 Meters Radius (depending On Local Signal Intensity) |
| Humidity | 5% - 95% |
| Weight | 55 Kg |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Number Of Antennas | 8 |
| Jamming Range | 500-1100 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Antenna Type | High Gain Omni-directional Antennas |
| Humidity | 5% - 95% |
|---|---|
| Output Power | 20W |
| Weight | 3.5kg |
| Jamming Range | 2-50m Radius (depending On Local Signal Intensity) |
| Antennas | External Omnidirectional Antennas |
| Total Output Power | 80W |
|---|---|
| Weight | 10Kg |
| Dimensions | 45×30×25cm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-100m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Total Output Power | 100W |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 27V 10A |
| Power Consumption | 150W |
| Humidity | 5% - 95% |
| Jamming Range | 20-80 Meters (dependent On Local Signal Strength) |
| Power Supply | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Effective Range | 2-20 Meters (depending On Signal Strength) |
| Power Options | AC Adapter (DC12V) And Built-in Battery |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Working Time | 1-2 Hours |
|---|---|
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Inner Box Dimension | 220x202x65mm |
| Antennas | 5pcs External Omni-directional Antennas |
| Charge Time | Approximately 4 Hours |