| Name | GPS Signal Jammers |
|---|---|
| Product Weight | Approximately 7.5 Kg |
| Product Size | 460 X 238 X 60 Mm (excluding Antennas) |
| Power Supply | AC110 Or 220V To DC12V |
| Jam Radius | 2-40 Meters |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Weight | 15Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Internal Battery | 24V DC, 2 Hours Runtime |
| Dimensions | 592×395×265mm |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-300m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Number Of Antennas | 3 |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Antenna Type | High Gain Omni-directional Antennas |
| Dimensions | 580 × 280 × 410 Mm |
| Weight | 35 Kg |
| Power Supply | AC220V, Or 110V |
|---|---|
| Power Consumption | 200Watt |
| Weight | 7Kg |
| Size | 400×288×155mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Total Output Power | 600Watt |
|---|---|
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-600m Depending On Mobile Network Signal Density |
| Output Power | 1000 Watts |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, 24V Or 48V DC |
| Modules Per Unit | 11 |
| Operating Hours | Unlimited |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Supply | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Working Time | 1.5 Hours |
| Jamming Range | 10-30 Meters (depending On Signal Strength) |
| Weight | 950g |
| Dimensions | 90x38x156mm (excluding Antennas) |
| Dimensions | 400×288×155mm |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Number Of Antennas | 7 |
| Jamming Range | 10-60m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Jamming Radius | 50-600M (environment And Signal Strength Dependent) |
|---|---|
| Host Weight | 85Kg |
| Host Dimensions | 625×500×700 Mm (L×H×W) |
| Working Temperature | -20 To +55° Celsius |
| Antenna Configuration | 13 External Omni-directional Antennas |