| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 1000watt |
| Gewicht | 65KG |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 100-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | 12V 1A, 11V-36V/1,5A |
|---|---|
| Stroomverbruik | 1200W |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Het blokkeren Gebied | 20-80 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 8 kg |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1000W |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Gewicht | 7KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 10-60 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Afmetingen | 400×288×155mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 100 watts |
|---|---|
| Gewicht | 10 kg |
| Afmetingen | 350×270×130mm (L×B×H) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Stroominvoer | AC 110-240V |
|---|---|
| Gewicht | 6,5 kg |
| Verpakkingsgrootte | 450×430×150mm |
| Antenne -winst | 5 dBi |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Antenne -winst | 5 dBi |
| blokkerende modules | 6 |
| Jamming Range | 5-50 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |
| Jamming Range | straal van 5-50 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 25-30 Watt |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃ aan +55℃ |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Maat | 330×238×60mm |
| Vochtigheid | 30% tot 60% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Uitgangsvermogen | 500W |
| Gewicht | 47 kg |
| Het blokkeren Gebied | 50-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |