| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Jamming Area | 20-80m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Weight | 8Kg |
| Humidity Range | 30%-95% |
| DC Power | 24V, 15A With Internal Battery (2 Hours Operation) |
| Total Output Power | 220 W |
|---|---|
| Body Size | Body 45*35*25 CM (antenna 6*2 CM) |
| Body Weight | 25.0 Kg |
| Working Temperature | -20℃~75℃ |
| Working Humidity | 35~95% |
| Power Consumption | 60 Watt |
|---|---|
| Weight | 2.5kg |
| Size | 278*137*42mm |
| Power Supply | AC110-240V, DC 12V |
| Type | GPS, WiFi, RF Jammers |
| Dimensions | 200×133×66mm (without Antenna) |
|---|---|
| Packing Size | 330×250×80mm |
| Net Weight | 1.8kg |
| Total Power | 24W |
| Shielding Radius | 2-30 Meters At -75dBm (depending On Local Signal Strength) |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
|---|---|
| Packing Dimensions | 70x210x240mm |
| Effective Range | 10-30 Meters (depending On Signal Strength) |
| Working Time | 1.5 Hours |
| Weight | 950g |
| Weight | 15Kg |
|---|---|
| Dimensions | 320×120×430mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Total Output Power | 300W |
|---|---|
| Dimensions | 720×490×240mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 100-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Humidity | 5%-95% |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V) |
|---|---|
| Interception Radius | 10m-50m (dependent On Signal Strength And Environment) |
| Gross Weight | 5.5KG |
| Size | 330×280×120mm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Weight | 45kg |
| Jamming Range | 50-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 To +55 Celsius Degree |
| Working Time | 24 Hours Continuous |
| Weight | 62Kg |
| Power Supply | AC110-220V |