| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 1000 Watt |
| Ağırlık | 65kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 100-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Kaynağı | 12V 1A,11V-36V/1.5A |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 1200W |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Sıkışma Alanı | 20-80 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık | 8 kg |
| Boyutlar | 300×200×150mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1000W |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 7kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 10-60m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Boyutlar | 400×288×155mm |
| Toplam çıktı gücü | 100 watt |
|---|---|
| Ağırlık | 10kg |
| Boyutlar | 350×270×130mm (U×G×Y) |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Girişi | AC 110-240V |
|---|---|
| Ağırlık | 6.5kg |
| Ambalaj Boyutu | 450×430×150mm |
| Anten kazancı | 5dBi |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Anten kazancı | 5dBi |
| sıkışma modülleri | 6 |
| Sıkışma aralığı | 5-50m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Sıkışma Kaynağı | Frekans Tarama Teknolojisi |
| Sıkışma aralığı | 5-50 metre yarıçap (yerel sinyal gücüne bağlı) |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 25-30Watt |
| Çalışma Sıcaklığı | -10℃ ila +55℃ |
| Nem | %5 - %95 |
| Boyut | 330×238×60mm |
| Nem | %30-%60 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Çıkış Gücü | 500W |
| Ağırlık | 47kg |
| Sıkışma Alanı | 50-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |