| Power Supply | 50 To 60Hz, AC 100 To 240V |
|---|---|
| Total Output Power | 2.5Watt |
| Weight | 850g |
| Dimensions | 78x34x138mm (excluding Antennas) |
| Working Time | 1-2 Hours |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
| Weight | 3.6KG |
| Dimensions | 350 × 278 × 98mm |
| RF Output Power | 22 Watts |
| Humidity Range | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃ To +55℃ |
| Weight | 45Kg |
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Total Output Power | 600Watt |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
|---|---|
| Power Supply | 50 To 60Hz, AC 100 To 240V |
| Jamming Range | 1-10M Depending On Signal Strength |
| Weight | 800g |
| Dimensions | 62x30x118mm (excluding Antennas) |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Weight | 1.5Kg |
| Dimensions | 220 X 140 X 70mm (Main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Working Time | 3.0 Hours |
| Power Supply | AC100-240V Or 12V Car Charger |
| Name | Cell Phone Frequency Blocker |
|---|---|
| Dimensions | 220×202×60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Storage Temperature | -40°C To 60°C |
| RF Power Output | 3 Watt |
| Weight | 3.5kg |
|---|---|
| Inner Box Dimension | 450×350×300mm |
| Working Time | 1.5 Hours Continuous Operation |
| Total Output Power | 40W |
| Directional Jamming Range | 1000-1200 Meters (GPS Signal For 1200m, Under Signal Level ≤-85dBm) |
| Battery | 4000mA/H Built-in |
|---|---|
| Total Output Power | 2.5Watt |
| Weight | 650g |
| Power Supply | 50 To 60Hz, AC 100 To 240V |
| Working Time | 1-2 Hours |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Humidity Range | 30%-95% |
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Jamming Range | 50-300m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Jammer Modules | 5 |
| Working Time | 1-2 Hours |
|---|---|
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Dimensions | 78x34x138mm (excluding Antennas) |
| Weight | 850g |
| Power Supply | 50 To 60Hz, AC 100 To 240V |