| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 2,5 Watt |
| Gewicht | 850 g |
| Afmetingen | 78x34x138mm (exclusief antennes) |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Gewicht | 3,6 kg |
| Afmetingen | 350 × 278 × 98 mm |
| Rf-Outputmacht | 22 Watt |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C |
| Gewicht | 45 kg |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 600watt |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
| Jamming Range | 1-10M afhankelijk van de signaalsterkte |
| Gewicht | 800 g |
| Afmetingen | 62x30x118mm (exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gewicht | 1,5 kg |
| Afmetingen | 220 x 140 x 70 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Werktijd | 3,0 uur |
| Voeding | AC100-240V of 12V-Autolader |
| Naam | Frequentieblokkering mobiele telefoon |
|---|---|
| Afmetingen | 220×202×60mm |
| Gewicht | 0,75 kg |
| Opslagtemperatuur | -40 ° C tot 60 ° C |
| Rf-machtsoutput | 3 Watt |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Binnendoosafmeting | 450×350×300mm |
| Werktijd | 1,5 uur continu gebruik |
| Totaal uitgangsvermogen | 40W |
| Richtingsbereik | 1000-1200 meter (GPS-signaal voor 1200 m, onder signaalniveau ≤-85dBm) |
| Batterij | 4000mA/H Ingebouwd |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 2,5 Watt |
| Gewicht | 650 g |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 5 |
| Werktijd | 1-2 uur |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Afmetingen | 78x34x138mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 850 g |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |