| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, AC 100 - 240V |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 2,5 Watt |
| Ağırlık | 850g |
| Boyutlar | 78x34x138mm (antenler hariç) |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Ağırlık | 3.6kg |
| Boyutlar | 350 × 278 × 98 mm |
| RF çıkış gücü | 22 Watt |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ile +55°C arası |
| Ağırlık | 45kg |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Toplam çıktı gücü | 600Watt |
| İsim | Cep Telefonu Frekans Engelleyici |
|---|---|
| Boyutlar | 220×202×60mm |
| Ağırlık | 0.75kg |
| Depolama Sıcaklığı | -40 ° C ila 60 ° C |
| RF güç çıkışı | 3 Watt |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, AC 100 - 240V |
| Sıkışma aralığı | Sinyal gücüne bağlı olarak 1-10M |
| Ağırlık | 800g |
| Boyutlar | 62x30x118mm (antenler hariç) |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Ağırlık | 1.5kg |
| Boyutlar | 220 x 140 x 70 mm (yalnızca Ana Ünite, antenler hariç) |
| Çalışma Süresi | 3,0 Saat |
| Güç Kaynağı | AC100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
| Ağırlık | 3,5 kg |
|---|---|
| İç kutu boyutu | 450×350×300mm |
| Çalışma Süresi | 1,5 Saat Sürekli Çalışma |
| Toplam çıktı gücü | 40W |
| Yönlü sıkışma aralığı | 1000-1200 Metre (1200m için GPS sinyali, Sinyal seviyesi ≤-85dBm altında) |
| Pil | 4000mA/H Dahili |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 2,5 Watt |
| Ağırlık | 650g |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, AC 100 - 240V |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Karıştırıcı Modülleri | 5 |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Boyutlar | 78x34x138mm (antenler hariç) |
| Ağırlık | 850g |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, AC 100 - 240V |