| Weight | 3.5kg |
|---|---|
| Dimensions | 305 X 140 X 51mm |
| Total Output Power | 15W |
| GPS L2 | 1170-1300MHz |
| Jamming Range | 2-50 Meters (dependent On Local Signal Strength) |
| Weight | 4.5kg |
|---|---|
| Dimensions | 455 × 470 × 100mm |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Humidity | 5% - 95% |
| Jamming Range | 20-80 Meters (dependent On Local Signal Strength) |
| Name | Full Band Signal Jammer |
|---|---|
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz, (AC220V) |
| Total Power | 720W |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Shielding Radius | 100-500 Meters (depending On Signal Strength In Given Area) |
| Gain | 50±1.0dB |
|---|---|
| Time Delay | < 1μs |
| Operating Temperature | -20 To +80°C |
| Output Power | 50±1dBm |
| Dimensions | 175mm × 164mm × 60mm (L × W × H) |
| Total Output Power | 16 Watt |
|---|---|
| Weight | 3.36kg |
| Humidity | 5% - 95% |
| Running Temperature | -10ºC To +55ºC |
| Jamming Range (Radius) | 5 - 30 Meters (dependent On Local Signal Strength) |
| Power Supply | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Working Time | 1.5 Hours |
| Effective Range | 10-30M (depending On Signal Strength) |
| Dimensions | 90x38x156mm (excluding Antennas) |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Name | Anti Drone Module |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 50W |
| Working Frequency | 720-1020MHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Power Consumption | 200W |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
| Weight | 10 Kg |
| Size (L×W×H) | 300×200×150mm |
| Total Output Power | 300 Watt |
|---|---|
| Weight | 25 Kg |
| Dimensions | 510 × 430 × 350 Mm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Output Power | Total 45W, 1-3W Each Band |
|---|---|
| Power Supply | AC110 Or 220V To DC12V |
| Product Size | 450 X 238 X 60 Mm (excluding Antenna) |
| Product Weight | 8 KGS |
| Working Time | Continuous Operation |