| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V 8A) |
|---|---|
| Jamming Radius | 5m-30m (depending On Signal Strength And Environment) |
| Size | 320×240×60mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
| Humidity Range | 30%-95% |
|---|---|
| Gross Weight | 2KG |
| Jamming Radius | 5m-30m (depending On Signal Strength And Environment) |
| Operating Temperature | -20 To +55 Celsius |
| Dimensions | 320×240×60mm |
| Jam Radius | 2-60 Meters (depending On Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V To DC28V |
| Product Weight | Approx. 3.0kg |
| Product Size | 210x133x85mm (without Antenna) |
| Working Time | Built-in Battery |
| Working Time | 1-2 Hours |
|---|---|
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Weight | 750g |
| Jamming Range | 1-10M (depending On Signal Strength) |
| Charging Time | Approximately 4 Hours |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Weight | 45kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300m (depending On Signal Density) |
| Type | Gps Tracker,Frequency Control,UAV Jammer |
|---|---|
| Warranty | 36 Months,2 Years,12 Months,3 Years,1 Years |
| Backup Battery | 500mAh,lithium Battery,DC7.4V/850MA |
| Color | Black,White |
| Operating Temperature | -20° To 65° C |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Humidity Range | 30%-95% |
| Gross Weight | 2KG |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V 8A) |
| Jamming Radius | 5-30 Meters (dependent On Signal Strength And Environment) |
| Net Weight | 2.2kg |
|---|---|
| Total Power | 28W |
| Shielding Radius | 2-25 Meters (depending On Signal Strength) |
| Dimensions | 200×133×66mm (without Antenna) |
| Built-in Battery | 7.4V/12000mAh |
| Size | 14.5*9.5cm,20*10cm Or Customized,21.5*20cm,16*11cm,customized |
|---|---|
| Function | Amplifying,Bluetooth,Microphone,anti-radiation And Shield Signal,Waterproof |
| Warranty | 1 Year,12 Months,6 Months,2 Years |
| Weight | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Communication | Wireless |
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Working Time | 24 Hours Continuous |
| Weight | 62Kg |
| Power Supply | AC110-220V |