| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 305 x 140 x 51 mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 15W |
| GPS-L2 | 1170-1300 MHz |
| Jamming Range | 2-50 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Gewicht | 4,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 455 × 470 × 100 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Jamming Range | 20-80 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Naam | Signaalstoorzender met volledige band |
|---|---|
| Voeding | AC-adapter 50 tot 60 Hz, (AC220V) |
| Totaal vermogen | 720W |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 100-500 meter (afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| Totaal uitgangsvermogen | 16 watts |
|---|---|
| Gewicht | 3.36kg |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Lopende Temperatuur | -10ºC tot +55ºC |
| Stallingsbereik (radius) | 5 - 30 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Verdienen | 50±1,0 dB |
|---|---|
| Tijdvertraging | < 1 μs |
| Bedrijfstemperatuur | -20 aan +80°C |
| Uitgangsvermogen | 50 ± 1 dBm |
| Afmetingen | 175 mm × 164 mm × 60 mm (L × B × H) |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Werktijd | 1,5 uur |
| Effectief bereik | 10-30M (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Afmetingen | 90x38x156mm (exclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Naam | Antihommelmodule |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkfrequentie | 720-1020MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Stroomverbruik | 200W |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Gewicht | 10 kg |
| Grootte (L×B×H) | 300×200×150mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 Watt |
|---|---|
| Gewicht | 25 kg |
| Afmetingen | 510 × 430 × 350 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Uitgangsvermogen | Totaal 45W, 1-3W per band |
|---|---|
| Voeding | AC110 of 220V tot DC12V |
| Productgrootte | 450 x 238 x 60 mm (exclusief antenne) |
| Productgewicht | 8 kg |
| Werktijd | Continue werking |