| Ağırlık | 3,5 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 305x140x51 mm |
| Toplam çıktı gücü | 15W |
| GPS L2 | 1170-1300MHz |
| Sıkışma aralığı | 2-50 metre (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Ağırlık | 4.5kg |
|---|---|
| Boyutlar | 455 × 470 × 100 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem | %5 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-80 metre (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| İsim | Tam Bant Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz, (AC220V) |
| Toplam Güç | 720W |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Ekranlama Yarıçapı | 100-500 metre (belirli alandaki sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Toplam çıktı gücü | 16 watt |
|---|---|
| Ağırlık | 3.36kg |
| Nem | %5 - %95 |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Sıkışma Aralığı (yarıçap) | 5 - 30 metre (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Kazanmak | 50±1.0dB |
|---|---|
| Zaman gecikmesi | < 1μs |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +80°C |
| Çıkış Gücü | 50±1dBm |
| Boyutlar | 175 mm × 164 mm × 60 mm (U × G × Y) |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| Etkili Aralık | 10-30M (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Boyutlar | 90x38x156mm (antenler hariç) |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| İsim | Anti Drone Modülü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Frekansı | 720-1020mhz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Güç Tüketimi | 200W |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Ağırlık | 10 kg |
| Boyut (U×G×Y) | 300×200×150mm |
| Toplam çıktı gücü | 300 Vat |
|---|---|
| Ağırlık | 25 kg |
| Boyutlar | 510 × 430 × 350 mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Çıkış Gücü | Toplam 45W, her bantta 1-3W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220V - DC12V |
| Ürün boyutu | 450 x 238 x 60 mm (anten hariç) |
| Ürün Ağırlığı | 8 kg |
| Çalışma Süresi | Sürekli çalışma |