| Jammer Modules | 6 |
|---|---|
| Jumper | 1/2 Superflexible Coaxial Cable |
| Jamming Range | 50-300 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Weight & Dimensions | 25Kg, 510×430×350mm |
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
| Total Output Power | 13 Watt |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 12V, 6A |
| Power Consumption | 60 Watt |
| Humidity | 5% - 95% |
| Jamming Range | 5 - 50 Meters |
| Power Supply | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Output Power | 1015W |
| Weight | 65Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 65Kg |
|---|---|
| Dimensions | 720×490×240mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 100-600m (depending On Local Signal Density) |
| Total Output Power | 300Watt |
| Weight | 2.5 Kg |
|---|---|
| Antenna Gain | 10dBi |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Supply | 165W |
| Package Size | 580×420×23mm |
| Power Supply | AC110-240V, 12V/2A |
|---|---|
| Built-in Battery | 2000mA/h |
| Device Size | 113*60*31mm |
| Temperature Range | -10°C To +50°C |
| Built-in Battery Time | 1-2 Hours |
| PIM | <-107dBm |
|---|---|
| Gain | 5dBi |
| Input Impedance | 50Ω |
| Length | 80cm (CH3: 113cm) |
| Wind Velocity | 60 M/s |
| Total Output Power | 600Watt |
|---|---|
| Weight | 35Kg |
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Input | AC 110-240V |
|---|---|
| Power Supply | 165W |
| Weight | 6.5Kg |
| Product Size | 440×410×120mm |
| Humidity | ≤85%RH |
| Modules Per Unit | 15 |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 28V |
| Weight | 75Kg |
| External Antenna Dimensions | 640×540×550mm (L×H×W) |
| Humidity Range | 5%-95% |