| Modules Per Unit | 15 |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 28V |
| Weight | 75Kg |
| External Antenna Dimensions | 640×540×550mm (L×H×W) |
| Humidity Range | 5%-95% |
| Power Supply | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Power Consumption | 200W |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Humidity | 5% - 95% |
| Jamming Range | 20-80 Meters |
| Packing Size | 25×22.5×8cm |
|---|---|
| Gain | 2.0dBi |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Antenna Length | 140mm |
| Power Supply | Adapter 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC), Car Charger: DC12V IN |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 580 × 280 × 410 Mm |
| Antenna Type | High Gain Omni-directional Antennas |
| Outside Battery (Optional) | 24V DC |
| Product Size | 440×410×120mm |
|---|---|
| Weight | 6.5Kg |
| Power Supply | 250W |
| Gain Of Antenna | 5dBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz |
|---|---|
| Total Power | 125W |
| Shielding Radius | 20-150 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Temperature Range | -10 To +55℃ |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤90% (RH) |
| Air Pressure | 86~106kPa |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Power Input | AC 160V-240V |
| Connector Type | 7/16 Or N-K |
|---|---|
| PIM | <-107dBm |
| Model | GW-VIP-JAM7 |
| Gain | 5dBi |
| Wind Velocity | 60 M/s |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Weight | 8Kg |
| Color | Grey Or Black |
| Jamming Range | 50-200 Meters (depending On Signal Density) |
| Customizable Frequency Range | 88MHz - 5900MHz |
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Weight | 16Kg |
| Dimensions | 500×500×200mm (L×W×H) |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-100KM |