| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 1550-1620Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 2400-2500Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 5725-5850Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 200W |
| Frequency | 2.4G 2400-2485MHz |
| Quality Warranty | 12 Months |
| Delivery Time | 5-8 days |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 720-1020 MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Weight | 230g |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Voltage - Supply | 24-28V, 0.8-1A |
| Frequency | 5.2G, 5.8G |
| Voltage Supply | 24-28V, 0.8-1A |
| Output Power | 10W |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 720-1020 MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Weight | 230g |
| Output Power | 1300W |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, 24V Or 48V DC |
| Operating Hours | Unlimited |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
| Battery | 27V 56Ah Built-in |
|---|---|
| Dimensions | 630×500×350mm (excluding Antennas) |
| Net Weight | 50kg |
| Gross Weight | 56kg (including Antennas) |
| Operating Temperature | -30°C To 60°C |
| Output Power | 1000 Watts |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, 24V DC |
| Operating Hours | Unlimited |
| Internal Modulation | FM Hopping Frequency |
| Modules Per Unit | 11 |