| Gewicht en afmetingen | 10 kg, 45 x 30 x 15 cm (verpakking: 55 x 34 x 21,5 cm) |
|---|---|
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |
| Jamming Range | 20-100 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Trui | 7D-FB superflexibele coaxkabel |
| Stroomverbruik | 250Watt |
| Gewicht | 35KG |
|---|---|
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Externe batterij (optioneel) | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Het Aantal van de stoorzendermodule | 6 |
| Stroomverbruik | 1800Watt |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
| Werktemperatuur | -20 tot +55° Celsius |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Hostgewicht | 86KG |
| Uitgangsvermogen | 630W |
| Voeding | AC110-240V, DC 24V |
| Jamming straal | 1000-3000 meter |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | Totaal 190W |
| Stroomverbruik | 380W |
| Waterdichte beoordeling | IPX64 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ tot 75 ℃ |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gewicht | 22 kg |
| Voeding | AC110 of 220-240V/gelijkstroom 27V |
| Jamming Range | Straal 100-300 meter (-75dBm bij omnidirectionele antennes) |
| Afmetingen | 520 x 340 x 200mm |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
|---|---|
| Adapter | AC-adapter (DC12-24V) |
| Batterij | Ingebouwde 4300 mAh |
| Totaal uitgangsvermogen | 6,5 Watt |
| Jamming Range | 10-30m |
| Gewicht | 950 g |
|---|---|
| Afmetingen | 90×38×156mm (exclusief antennes) |
| Jamming Range | 10-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Totaal uitgangsvermogen | 6,5 Watt |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Voeding | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 630W |
| Jamming straal | 50-500M, afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving |
| Stroomverbruik | 2000W |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |