| Ağırlık ve Boyutlar | 10Kg, 45×30×15cm (Ambalaj: 55×34×21,5cm) |
|---|---|
| Sıkışma Kaynağı | Frekans Tarama Teknolojisi |
| Sıkışma aralığı | 20-100 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Tulum | 7D-FB süper esnek koaksiyel kablo |
| Güç Tüketimi | 250 Watt |
| Ağırlık | 35kg |
|---|---|
| Boyutlar | 580 × 280 × 410 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Harici Pil (Opsiyonel) | 24V DC |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Karıştırıcı Modül Numarası | 6 |
| Güç Tüketimi | 1800Watt |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55° Santigrat |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Konak ağırlığı | 86kg |
| Çıkış Gücü | 630W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 24V |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Ağırlık | 22kg |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220-240V / DC 27V |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 100-300 metre (-75dBm @ Çok Yönlü antenler) |
| Boyutlar | 520x340x200 mm |
| sıkışma yarıçapı | 1000-3000 metre |
|---|---|
| Çıkış Gücü | Toplam 190W |
| Güç Tüketimi | 380W |
| Su Geçirmez Derecelendirmesi | IPX64 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ℃ ila 75 ℃ |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, AC 100 - 240V |
|---|---|
| Adaptör | AC adaptörü (DC12-24V) |
| Pil | Dahili 4300mAh |
| Toplam çıktı gücü | 6,5 Watt |
| Sıkışma aralığı | 10-30m |
| Ağırlık | 950g |
|---|---|
| Boyutlar | 90×38×156mm (antenler hariç) |
| Sıkışma aralığı | 10-30 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Toplam çıktı gücü | 6,5 Watt |
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 630W |
| sıkışma yarıçapı | Ortam sinyal gücüne bağlı olarak 50-500M |
| Güç Tüketimi | 2000W |
| Nem | %30 - %95 |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Gerilim | 27/28VDC,220V,28V |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |