| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 120 Watts |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 11 kg |
| Afmetingen | 45×30×15 cm |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50-60 Hz |
|---|---|
| Totaal vermogen | 70W |
| Beveiligingsstraal | 20-80 meter bij -75dBm |
| Werktemperatuur | -20°C tot +60°C |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Afmetingen | 388 x 145 x 55 mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Verpakkingsgrootte | 47 x 27 x 13 cm |
| Netto gewicht | 3KG |
| Totaal vermogen | 46W |
| Beveiligingsstraal | 20-60 meter bij -75dBm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Gewicht | 500g |
| Maat | 109,5*28,5*16 mm |
| Spanning - levering | 24-30V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Gewicht | 500g |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Spanning - levering | 24-30V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Gewicht | 500g |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Spanning - levering | 24-30V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |