| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 120 Vat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 11 kg |
| Boyutlar | 45×30×15cm |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50-60Hz |
|---|---|
| Toplam Güç | 70W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-80 metre |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +60 ° C |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Boyutlar | 388 x 145 x 55 mm (anten hariç) |
|---|---|
| Ambalaj Boyutu | 47x27x13 cm |
| Net ağırlığı | 3kg |
| Toplam Güç | 46W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-60 metre |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 720-1020MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ağırlık | 230g |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 30W |
| Ağırlık | 500g |
| Boyut | 109,5*28,5*16mm |
| Gerilim - Besleme | 24-30v |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Ağırlık | 500g |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Gerilim - Besleme | 24-30v |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Ağırlık | 500g |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Gerilim - Besleme | 24-30v |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 170*94*26,5 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 170*94*26,5 mm |