| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 1550-1620MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 170*94*26,5 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 2400-2500MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 170*94*26,5 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 5725-5850MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 170*94*26,5 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 200W |
| Sıklık | 2.4G 2400-2485MHz |
| Kalite Garantisi | 12 Ay |
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 720-1020MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ağırlık | 230g |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Gerilim - Besleme | 24-28V, 0,8-1A |
| Sıklık | 5.2G, 5.8G |
| Voltaj besleme | 24-28V, 0,8-1A |
| Çıkış Gücü | 10W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 720-1020MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ağırlık | 230g |
| Çıkış Gücü | 1300W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Pil | 27V 56Ah dahili |
|---|---|
| Boyutlar | 630×500×350mm (antenler hariç) |
| Net ağırlığı | 50kg |
| Brüt ağırlık | 56kg (antenler dahil) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V DC |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Dahili Modülasyon | FM Atlama Frekansı |
| Birim Başına Modüller | 11 |