| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1550-1620 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 2400-2500 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 5725-5850MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 200W |
| Frequentie | 2.4G 2400-2485 MHz |
| Kwaliteitsgarantie | 12 maanden |
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Spanning - levering | 24-28V, 0,8-1A |
| Frequentie | 5,2G, 5,8G |
| Voltagelevering | 24-28V, 0,8-1A |
| Uitgangsvermogen | 10W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Uitgangsvermogen | 1300W |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Batterij | 27V 56Ah ingebouwd |
|---|---|
| Afmetingen | 630×500×350mm (exclusief antennes) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Bruto gewicht | 56kg (inclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Interne Modulatie | FM-hoppende frequentie |
| Modules per eenheid | 11 |