| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik | Automobiel, handbediende |
| Functie | GPS-tracking, brandstof-/temperatuurbewaking, SOS-paniekknop, anti-jamming, GPS-tracker voor kindere |
| Maat | 630 × 500 × 350 mm (exclusief antenne) |
| GSM band | Quad-band,GSM/UMTS,850/900/1800/1900MHz |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Totaal vermogen | 330 W |
| Pakketgrootte | 800×700×600mm |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (AC110 of 240V-DC27V) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Totaal uitgangsvermogen | 200W |
|---|---|
| Voeding | AC220V, DC 28V |
| Gewicht | 24 kg |
| Afmetingen | 520 × 300 × 250 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (omgevingsafhankelijk) |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
| Vlakheid in de band | 2DB |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Voeding | 220VAC/48VDC (optioneel) |
| Kleur | Zoals de Beelden tonen |
| Type | Sportkleding, bad- en strandkleding, halster, WCDMA, bikini-cover-ups |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100 W |
| Frequentie | 5700-5850 MHZ |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 150W-200W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Naam | Anti-drone pistool |
|---|---|
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Afmetingen | 661×460×270mm |
| Gewicht | 55KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Uitgangsvermogen | >20W |
|---|---|
| Gewicht van de hoofdeenheid | 1,1 kg |
| Maat | 500×42×100mm |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |