| Naam | GPS-signaalblokkers |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Gewicht | 15 kg |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000mhz |
| Bruto gewicht | 45 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC tot +65ºC |
| Jamming Range | 500-2000 m (afhankelijk van signaalnetwerkomstandigheden) |
| Totaal uitgangsvermogen | 90Watt |
|---|---|
| Gewicht | 15KG |
| Afmetingen | 320×120×430mm (lengte × breedte × hoogte) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-200 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroomverbruik | 600W |
|---|---|
| Gewicht | 21kg |
| Afmetingen | 385×307×180mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC tot +65ºC |
| Jamming Range | 500 m tot 2000 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden vanaf de leveringsdatum |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
| Bruto gewicht | 60 kg |
| Pakketgrootte | 800*700*600 mm |
| Naam | Rugzakstoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC110-220V |
| Beveiligingsgebied | 30-500M (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroomverbruik | 200W |
| Gewicht | 12KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Voeding | AC220V, DC24V |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroomverbruik | 400 Watt |
| Gewicht | 15KG |
| Naam | UAV-droneoorzenders |
|---|---|
| Productgrootte | 450 × 105 × 60 mm |
| Productgewicht | Ongeveer 1,5 kg |
| Uitgangsvermogen | Totaal 20W, 5-10W per band |
| Typ van het jamsignaal | Drones RC 2.4G/5.8GHz/GPS GLONASS L1-signalen |
| Naam | De Telefoonstoorzenders van de gevangeniscel |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Antennetype | Richtingsantennes met hoge versterking |
| Jamming Range | 20-100 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 4300 mAh |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Effectief bereik | 10-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 950 g |