| Naam | luchtverdedigingsradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 15 km |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Specificatie | 200 kg |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Netto gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Verdienen | 5 tot 10 dB |
| Afmetingen | 60 × 3,8 cm (lengte × breedte) |
| Type | omni richtingantenne |
| Pakketgrootte | 25×35×25cm |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Functie | Dronedetectie en identificatie |
| Frequentiebereik | 100 MHz - 6000 MHz |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50 W per band, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 Watt, 50 W (47 dBm) |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Naam | anti-drone radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |