| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Naam | Drone detector radar |
|---|---|
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 3KM-5km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| DetectieDetectiebandenn Banden | 900 MHz, 1,4 MHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz, WiFi |
|---|---|
| Detectie afstand | 0-3 km+ (varieert per omgeving en dronetype) |
| Batterijcapaciteit | 12000 mAh |
| Oplaadvermogen | DC9V, 2A |
| Maat | 177 mm × 89 mm × 29,5 mm (± 2 mm) |
| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Naam | Counter-drone-radars |
|---|---|
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | Ku-band |
| drone | 1,5 KM-3,5 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | Ku-band |
| Naam | Drone detecteert radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Netto gewicht | Verpakkingsgewicht: 40 kg |
| Productgrootte | 1800*560*430mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 700W-1200W |