| Dekking | 360° |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | 3-7 seconden |
| Spanningsbereik | AC 100V-240V |
| Stroomverbruik | 15W |
| Detectiebereik | 5km (straal) |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Industriële veld | Anti-UAV systeem |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Functie | Drone Uav-detectie/detector/stoorzender |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/250W |
| Sollicitatie | Openbare plaatsen |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | beveiligingsproducten |
| Doelgrootte | ≥0,1mx0,1m |
| Velociteit van het doel | ≤ 50 m/s |
| Werktemperatuur | -40 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | ≤5s/cirkel |
| Frequentieband | X-band |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 83 m/s |
| Gewicht | ≤26kg |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 m²) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Naam | anti -dronesysteem |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |