| Jamming straal | 2-3 kilometer |
|---|---|
| Stroomverbruik | 300W |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 22 kg |
| Afmetingen | 446×316×150mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Voeding | Interne batterij: 24 V, 3500 mAh; of Externe batterij |
|---|---|
| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
| Stroomverbruik | 55W |
| Panelentenne | 10 dBi winst |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50 W per band, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 Watt, 50 W (47 dBm) |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 240W |
| Maat | 277×80×51mm |
| Panelentenne | 10 dBi winst |
| Werktijd van de batterij | 45 minuten |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 400 Watts |
| Gewicht | 28 kg |
| Afmetingen | 592*395*265 mm |
| Jamming Range | 50-600 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 1KG bruto |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 tot +55°C |
| Jamming Range | 1-20m straal (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Opladen | 4 uur volledig opladen, 1-2 uur werktijd |
| Afmetingen | 132x80x40mm (exclusief antennes) |
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
|---|---|
| Sollicitatie | Openbare veiligheid, voor zwangere vrouwen. Anti-tracking Anti-spionage Anti-straling, controle dron |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| Totaal uitgangsvermogen | 13 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Maat | 278*137*42mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Het Aantal van de stoorzendermodule | 6 |
| Stroomverbruik | 1800Watt |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
| Ingebouwde batterij | 24V, 12A |
|---|---|
| Jamming straal | 800 - 1000m |
| Uitgangsvermogen | 75W |
| Stroomverbruik | 220W |
| Vochtigheidsbereik | 30% - 95% |