| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Totaal vermogen | 330 W |
| Pakketgrootte | 800×700×600mm |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (AC110 of 240V-DC27V) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gewicht | 22 kg |
| Voeding | AC110 of 220-240V/gelijkstroom 27V |
| Jamming Range | Straal 100-300 meter (-75dBm bij omnidirectionele antennes) |
| Afmetingen | 520 x 340 x 200mm |
| Stroomverbruik | 75watt |
|---|---|
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Maat | 363*137*42mm |
| Gewicht | 3KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Grootte (L×B×H) | 580×280×410 mm |
| Lopende Temperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 30 kg |
| Voeding | AC220V, DC24V |
| Netto gewicht | 1,0 kg |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Afmetingen | 87 x 40 x 143 mm (exclusief antennes) |
| Voeding | AC 100-240V, 50-60Hz met DC12V-adapter |
| Batterijprestaties | 4 uur oplaadtijd, 1-2 uur gebruiksduur |
| Afmetingen | 580×280×410mm |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 6 |
| Optionele externe batterij | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Gewicht | 30 kg |
| Afmetingen | 520 × 300 × 190 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Afmetingen (L × W × H) | 320×120×430 mm |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Aantal Antennes | 6 |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 35KG |
|---|---|
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Externe batterij (optioneel) | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Uitgangsvermogen | 13W |
|---|---|
| Gewicht van de hoofdeenheid | 6KG |
| Afmetingen | 125×30×12cm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |