| Verdienen | 2-3dBi |
|---|---|
| Max. Stroom | 50 W |
| Kleur | Zwart |
| Frequentiebereik | Hetzelfde als het stoorzenderkanaal |
| Polarisatie | Verticaal |
| Vochtigheid | 5%-80% |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -40 tot +60°C |
| Dekkingsstraal | 50-100m (onder Signaalniveau ≤-85dBm) |
| Totaal uitgangsvermogen | 120 Watts |
| Productafmetingen (L×B×H) | 380 × 283 × 150 mm (exclusief antennes) |
| Vochtigheid | 5%-80% |
|---|---|
| Productafmetingen | 380 x 283 x 150 mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | Ongeveer 13 kg (exclusief antennes: 7 kg, batterij: 5 kg) |
| Dekkingsstraal | 50-100m (signaalniveau ≤-85dBm) |
| Totaal uitgangsvermogen | 120 Watts |
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
|---|---|
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 160W |
| Afmetingen | 830*370*240mm |
| Gewicht | 7,3 kg (eenheid), 18 kg (pakket) |
| levensduur van de batterij | 30-40 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 100 watts |
|---|---|
| Gewicht | 10 kg |
| Afmetingen | 350×270×130mm (L×B×H) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Totaal uitgangsvermogen | 215W |
|---|---|
| Gewicht van de hoofdeenheid | 30 kg |
| Maat | 650×350×300mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -10ºC tot +50ºC |
| Stroominvoer | AC 110-240V |
|---|---|
| Gewicht | 6,5 kg |
| Verpakkingsgrootte | 450×430×150mm |
| Antenne -winst | 5 dBi |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Totaal vermogen | 12 watts |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom: 110/220 V DC 5V, elektrische stroom: 12A |
| Beveiligingsstraal | Tot 40 meter, signaalsterkte <= -75dbm |
| Apparaatgewicht | 1,75 kg |
| Maat | 21*17*6 cm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C |
| Gewicht | 45 kg |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 600watt |