| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
|---|---|
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| Effectief bereik | 1-20M (afhankelijk van signaalsterkte) |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Apparaatafmeting | 126x76x35mm (antennes niet inbegrepen) |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Jamming Range | 50-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Afmetingen | 45×24×8,5cm |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 24V |
| Energieverbruik | 60W |
| Jamming Range | 20-50m straal (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Bedrijfstemperatuur | -22℃ tot +70℃ |
|---|---|
| Jamming Range | Tot 100 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Uitgangspoorten | 10 frequentiebanden |
| Totaal vermogen | 50W |
| Chassismateriaal | aluminium legering |
| Voeding | 50-60Hz, 100-240V AC |
|---|---|
| Gewicht | 4.0KG |
| Maat | -10℃ aan +55℃ |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Stallingsbereik (radius) | 10-40 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Gewicht | 2,5 kg |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Totaal uitgangsvermogen | 15 watt |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Gewicht | 1,5 kg |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC5V/8A |
| Afmetingen | 320(L)×270(B)×110(H) mm (exclusief antenne) |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Jamming Range | straal van 5-25 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
|---|---|
| Batterij | AC-adapter (DC12V), 4000mA/H ingebouwde batterij |
| Jamming Range | 1-20M (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 650 g |
| Binnendoosafmeting | 220×202×65mm |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Gewicht | 800 g |
| Effectief bereik | 2-20 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Stroomopties | AC-adapter (DC12V) en ingebouwde batterij |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |