| Naam | Drone-signaalblokkers |
|---|---|
| Hostgewicht | 2 kg |
| Werkomgeving | -30 ° C tot 60 ° C |
| Batterijhoeveelheid | 2 eenheden |
| Totaal uitgangsvermogen | 30W |
| Stroomverbruik | 5,000 W (inclusief cloudplatform en jammer) |
|---|---|
| Gewicht | 150 kg (inclusief cloudplatform en stoorzender) |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | Maandelijks maximaal 95% (minimumtemperatuur 25ºC) |
| Hoogte | ≤2500m |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Modules per eenheid | 11 |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Stroomverbruik | 200W |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Gewicht | 10 kg |
| Grootte (L×B×H) | 300×200×150mm |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Gewicht | 16kg |
| Afmetingen | 40×38×32cm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C |
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |
| Totaal uitgangsvermogen | 13 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V, 6A |
| Stroomverbruik | 60 watts |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Jamming Range | 5 - 50 meter |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1000W |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Totaal uitgangsvermogen | 600watt |
|---|---|
| Gewicht | 35KG |
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Werktijd | 1-2 uur |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Binnendoosafmeting | 220x202x65 mm |
| Antennes | 5 stuks externe omnidirectionele antennes |
| Oplaadtijd | Ongeveer 4 uur |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Gewicht | 35 kg |