| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Gewicht | 8 kg |
| Kleur | Grijs of zwart |
| Jamming Range | 50-200 meter (afhankelijk van signaaldichtheid) |
| Aanpasbaar frequentiebereik | 88 MHz - 5900 MHz |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10ºC tot +50ºC |
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 80% |
| Apparaatmaat | 145 mm × 83 mm × 52 mm |
| Apparaatgewicht | 880g |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +55°C |
| Afmetingen | 380(L) × 300(B) × 90(H) mm |
| Gewicht | 7KG |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 2,5 Watt |
| Gewicht | 850 g |
| Afmetingen | 78x34x138mm (exclusief antennes) |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Gewicht | 65KG |
|---|---|
| Afmetingen | 720×490×240mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 100-600 m (afhankelijk van lokale signaaldichtheid) |
| Totaal uitgangsvermogen | 300watt |
| Uitgangsvermogen | 60W |
|---|---|
| Stroomverbruik | 180W |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16kg |
| Maat | 346×216×100mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Batterij | 4000mA/H Ingebouwd |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 2,5 Watt |
| Gewicht | 650 g |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Buitenbatterij (optioneel) | 24V DC |
| Werktijd | 1-2 uur |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Afmetingen | 78x34x138mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 850 g |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
| Totaal uitgangsvermogen | 200W |
|---|---|
| Interferentiewaaier | 1500-3000 meter |
| Voeding | AC100-240V / DC24V |
| Oplaadtijd | 3-4 uur |
| Ingebouwde batterij | 24V 40A |