| Gewicht | 35KG |
|---|---|
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Externe batterij (optioneel) | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 15KG |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 320×120×430mm (lengte × breedte × hoogte) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Uitgangsvermogen | >20W |
|---|---|
| Gewicht van de hoofdeenheid | 1,1 kg |
| Maat | 500×42×100mm |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 120 Watts |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 11 kg |
| Afmetingen | 45×30×15 cm |
| Gewicht en afmetingen | 10 kg, 45 x 30 x 15 cm (verpakking: 55 x 34 x 21,5 cm) |
|---|---|
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |
| Jamming Range | 20-100 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Trui | 7D-FB superflexibele coaxkabel |
| Stroomverbruik | 250Watt |
| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 510 × 430 × 350 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 Watt |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 4300 mAh |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Effectief bereik | 10-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 950 g |
| Naam | Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 40W |
| Batterij | +24V/5AH LiFe PO4 |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Inwendige doos afmetingen | 450×350×300mm |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000mhz |
| Bruto gewicht | 45 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC tot +65ºC |
| Jamming Range | 500-2000 m (afhankelijk van signaalnetwerkomstandigheden) |
| Vochtigheid | Tot 80% |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000mhz |
| Bruto gewicht | 45 kg |
| Jamming Range | 500-2000m |
| Koelsysteem | 4 koelventilatoren |