| Ağırlık | 35kg |
|---|---|
| Boyutlar | 580 × 280 × 410 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Harici Pil (Opsiyonel) | 24V DC |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık | 15kg |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 320×120×430 mm (uzunluk × genişlik × yükseklik) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı) |
| Çıkış Gücü | >20W |
|---|---|
| Ana birim ağırlığı | 1.1kg |
| Boyut | 500×42×100mm |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +50 ° C |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 120 Vat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 11 kg |
| Boyutlar | 45×30×15cm |
| Ağırlık ve Boyutlar | 10Kg, 45×30×15cm (Ambalaj: 55×34×21,5cm) |
|---|---|
| Sıkışma Kaynağı | Frekans Tarama Teknolojisi |
| Sıkışma aralığı | 20-100 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Tulum | 7D-FB süper esnek koaksiyel kablo |
| Güç Tüketimi | 250 Watt |
| Ağırlık | 25 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 510 × 430 × 350 mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Toplam çıktı gücü | 300 Vat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Dahili batarya | 4300mAh |
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| Etkili Aralık | 10-30 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 950g |
| İsim | Elde Taşınabilir Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 40W |
| Pil | +24V/5AH Hayat PO4 |
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| İç kutu boyutları | 450×350×300mm |
| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 20-6000 mhz |
| Brüt ağırlık | 45kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Sıkışma aralığı | 500-2000m (sinyal ağı koşullarına bağlı olarak) |
| Nem | %80'e kadar |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 20-6000 mhz |
| Brüt ağırlık | 45kg |
| Sıkışma aralığı | 500-2000m |
| Soğutma sistemi | 4 Soğutma Fanı |