| Detectie afstand | ≥ 1500m |
|---|---|
| Daglichtcamera | 2688x1520(RES) |
| Spoofing-dekking | Azimut: 360° |
| Spoofing-frequentiebanden | 1,575,42 MHz ± 1,023 MHz (GPS-L1), 1602 MHz + N*5625 kHz (N tot --6) (GLONASS-L1) |
| Detectiehoogte | 300KM |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| OEM | beschikbaar |
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectie | tot 3 kilometer |
|---|---|
| Frequentiebandondersteuning | 30 MHz - 6 GHz |
| Detectiehoogte | 1 km |
| DF-nauwkeurigheid | 10° (volgende) ≤3° (zwevend) |
| Vermogensspanning | AC 100V-240V |
| Detectieradius | tot 3 kilometer in doorsnee |
|---|---|
| Functie | Detectie/sensor |
| Werktijd | 7*24H continu gebruik |
| Gewicht | 14kgs |
| Garantie | 1 jaar |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |