| sollicitatie | Communicatie elektronische producten |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Detectietechnologie | CRPC passieve detectie |
|---|---|
| Frequentiebereik | 30 MHz - 6 GHz |
| tarief | 3-7 seconden |
| De richting vinden van nauwkeurigheid | 10° (volgende), ≤3° (zwevend) |
| Bedrijfstijd | 7*24 uur continu gebruik |
| Dekking | 360° |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | 3-7 seconden |
| Spanningsbereik | AC 100V-240V |
| Stroomverbruik | 15W |
| Detectiebereik | 5km (straal) |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Functie | Detectie+Tracking+Jamming |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| DF-nauwkeurigheid | 10° (volgende) ≤3° (zwevend) |
|---|---|
| Realtime detectiecapaciteit | ≥ 30 drones |
| Gewicht | 15KG |
| Stroomverbruik | 15W |
| Frequentiebandondersteuning | 30 MHz - 6 GHz |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Het openlucht gebruiken | Het openlucht gebruiken |
| Naam | Drone-signaalverwarmer |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Functie | Detectie+Tracking+Jamming |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Batterijduur | 60 minuten |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Stroomverbruik | 350W |
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Afmetingen | 490×340×90mm |
| Afmetingen | 490×340×90mm |
|---|---|
| Gewicht | 4,9 kg (apparaat), 6,5 kg (verpakt) |
| Stroomverbruik | 350W |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Batterijduur | 60 minuten |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Afmetingen | 277 × 80 × 51 mm |
| Gewicht | 2 kg (apparaat), 3,6 kg (verpakt) |