| Naam | Drone-verdedigingssystemen |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Funtie | Counter Uav/Drone-systeem |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Detectiebereik | 5km (straal) |
|---|---|
| Voeding | 220V AC, compatibel met vaste stroom- of UPS-systemen |
| Spanningsbereik | AC 100V-240V |
| Stroomverbruik | 15W |
| Afmetingen | L 410 * B 330 * H 190 mm |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| verstoringsapparaat Antenne | Directiona + omnidirectionele antenne |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Controlevermogen | 360°/90° realtime |
|---|---|
| Kleur | Als fotoshow |
| Garantie | 1 jaar |
| Afstanden detecteren | Tot 1-3 km. |
| Op technologie gebaseerd | C-band en S-band |
| GNSS | 1550-1620 MHz |
|---|---|
| Bereik | Afstandsbedieningsignaal 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Functie | Drone-stoorzender |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |