| Naam | Grondbewakingsradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Werksysteem | Phased array-systeem/pulsdoppler |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Het openlucht gebruiken | Anti-Uav-systeem / tegenhommel / drone-stoorzender |
| Detectiefrequentiebanden | 70 MHz-6GHz volledige frequentiebandscanning, detectie en display |
|---|---|
| Sleuteldetectiefrequentiebanden | 800MHz, 900MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Detectie afstand | ≥10km (afhankelijk van werkomstandigheden) |
| Detectiebereik | Horizontaal: dekking van 360° Verticaal: -90° tot 90° |
| Gewicht van het detectieapparaat | ≤15Kg |
| Naam | Drone Detectie apparaat |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Naam | anti-drone-detectiesysteem |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Naam | Drone-detectie stoorzender-spoofer |
|---|---|
| Controlemodus | Ondersteunt directionele drone-afschrikking met uitgangsvermogen −70 dBm tot +20 dBm |
| Effectief bereik | > 20-30KM (zichtlijn) |
| Spoofing-dekkingshoek | Horizontaal 0–360°, verticaal −90° tot +90° |
| Voeding | AC 220V/50Hz |
| Naam | Drone-detectie stoorzender-spoofer |
|---|---|
| Vermogen | 10mW |
| Dekking | 360°hele luchtruim |
| Reactietijd | <10,0s |
| Frequentietolerantie | ≤ ±2×10-6 |
| Detectie afstand | ≥ 1500m |
|---|---|
| Daglichtcamera | 2688x1520(RES) |
| Spoofing-dekking | Azimut: 360° |
| Spoofing-frequentiebanden | 1,575,42 MHz ± 1,023 MHz (GPS-L1), 1602 MHz + N*5625 kHz (N tot --6) (GLONASS-L1) |
| Detectiehoogte | 300KM |