| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Radardetectie | 1 km/3 km/5 km |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Naam | drone-spoofer |
|---|---|
| Controlemodus | Ondersteunt directionele drone-afschrikking met uitgangsvermogen −70 dBm tot +20 dBm |
| Machtsaanpassing | Stappen van 1 dB |
| Effectief bereik | > 20-30KM (zichtlijn) |
| Spoofing-dekkingshoek | Horizontaal 0–360°, verticaal −90° tot +90° |